De boer et partners immobilier Belgique
De boer et partners immobilier Belgique
De boer et partners immobilier BelgiqueDe boer et partners immobilier Belgique
Home A vendre A louer Contact Services
nederlandse-vlag (1K) BE-NL english

De Boer & Partners - real estate Belgium

Bureau de Antwerpen


Leopoldstraat 77
2000 Antwerpen
Phone: +32 (0)32 3 232 53 53

E-mail: antwerpen@deboerenpartners.be

Kantoor

Bureau de Brasschaat


Dr. Roosensplein 47
2930 Brasschaat
Phone: +32 (0)32 (0)3-653.01.01 - Fax: +32 (0)32 (0)3-653.45.35

E-mail: brasschaat@deboerenpartners.be

Kantoor

Bureau de Kalmthout


Heidestatiestraat 26
2920 Kalmthout
Phone: +32 (0)32 (0)3-685.75.70 - Fax: +32 (0)32 (0)3-685.75.71

E-mail: kalmthout@deboerenpartners.be

Kantoor

Bureau de Hoogstraten


Vrijheid 137
2320 Hoogstraten
Phone: +32 (0)32 (0)3-314.52.10 - Fax: +32 (0)32 (0)3-314.24.69

E-mail: hoogstraten@deboerenpartners.be

Kantoor

Bureau de Schilde


Schoolstraat 2
2970 Schilde
Phone: +32 (0)32 (0)3-466.10.66 - Fax: +32 (0)32 (0)3-481.84.84

E-mail: schilde@deboerenpartners.be

Kantoor

Bureau de Turnhout


Grote Markt 22
2300 Turnhout
Phone: +32 (0)32 (0)14-22.42.00

E-mail: turnhout@deboerenpartners.be

Kantoor

Bureau de Geel


Kollegestraat 94
2440 Geel
Phone: +32 (0)14-585.999 - Fax: +32 (0)14-585.699

E-mail: geel@deboerenpartners.be

Kantoor

Bureau de Hove


Kapelstraat 71
2540 Hove
Phone: +32 (0)3 460 30 30

E-mail: hove@deboerenpartners.be

Kantoor

Bureau de Reet


Rumstsestraat 1
2840 Reet
Phone: +32 (0)3 440 90 60

E-mail: reet@deboerenpartners.be

Kantoor

Bureau de Keerbergen


Haachtsebaan 119
3140 Keerbergen
Phone: +32 (0)16 41 51 51

E-mail: keerbergen@deboerenpartners.be

Bureau de


Statiestraat 33A
2400 Mol
Phone: +32 (0)32 14 89 20 88

E-mail: mol@deboerenpartners.be

Bureau de


Spanje
Spanje
Phone: +32 (0)32 3 232 53 53

E-mail: realestate@deboerenpartners.eu

Bureau de


Brusselsesteenweg 6
2800 Mechelen
Phone: +32 (0)32 15 33 14 14

E-mail: mechelen@deboerenpartners.be

Bureau de


Napoleonkaai 41
2000 Antwerpen
Phone: +32 (0)3 648 02 22

E-mail: huurantwerpen@deboerenpartners.be

Bureau de


Kapelstraat 71
2540 Hove
Phone: +32 (0)3 648 02 22

E-mail: huurhove@deboerenpartners.be

Bureau de


Rumstsestraat 1
2840 Reet
Phone: +32 (0)3 648 02 22

E-mail: huurreet@deboerenpartners.be

Bureau de


Ter Rivierenlaan 1
2100 Deurne
Phone: +32 (0)3 369 69 39

E-mail: deurne@deboerenpartners.be

Bureau de


Dorpsplaats 4
2390 Malle
Phone: +32 (0)3 302 45 95

E-mail: malle@deboerenpartners.be

Bureau de


Koningsplein 5
2500 Koningshooikt
Phone: +32 (0)32 3 302 42 32

E-mail: koningshooikt@deboerenpartners.be

Inscrit en Belgique sous le numéro IP: 200801
Agent immobilier officiel respectant la déontologie de l’Institut Professionnel des Agents Immobiliers (IPI)
Organe de contrôle : IPI, 16B, rue de Luxembourg, 1000 Bruxelles, Belgique

Déontologie du secteur immobilier : arrêté royal du 27 septembre 2006
logo BIV CIB

DISCLAIMER


De Boer & Partners Immobiliën Groep en haar informatieleveranciers kunnen niet aansprakelijk gesteld worden voor eventuele storingen, onderbrekingen of fouten in de elektronische publicatie van www.deboerenpartners.be. Storingen, onderbrekingen of fouten in de elektronische toelevering kunnen in geen geval aanleiding geven tot enige financiële compensatie. De verstrekte informatie steunt op betrouwbare bronnen en zorgvuldige analyse. De Boer & Partners Immobiliën Groep en haar informatie-aanbieders garanderen dan ook niet de juistheid, volledigheid, geschiktheid van de informatie voor welk gebruik dan ook. De inhoud van deze site kan in geen enkel opzicht beschouwd worden als een aanbod tot verkoop of verhuur dat bij aanvaarding de verkoper of verhuurder zou kunnen binden. Het schriftelijk akkoord van de eigenaar-verkoper of verhuurder is hiertoe steeds uitdrukkelijk vereist. Wij doen al het mogelijke om op de De Boer & Partners Immobiliën Groep website betrouwbare en regelmatig geüpdate vastgoedfiches ter beschikking te stellen. Noch De Boer & Partners Immobiliën Groep, noch Whise (beheerder van de site De Boer & Partners Immobiliën Groep) kunnen echter verantwoordelijk gesteld worden voor eventuele fouten in de inhoud van de fiche of ingeval het goed niet meer beschikbaar zou zijn op het moment dat u de advertentie bekijkt. Wij raden u bijgevolg ten stelligste aan om, voordat u eender welke beslissing neemt (aankoop, huur,...) omtrent het vastgoed, zelf de juistheid van de informatie en de beschikbaarheid van het vastgoed na te gaan door contact op te nemen met ons.

Verklaring rond het privacy-recht (Bescherming van de persoonlijke levensfeer)
Deze site slaat geen persoonlijke informatie op, maar logt het IP adres van de gebruiker aangezien dit automatisch herkend is door de webserver. Er worden geen cookies gebruikt om gebruikersinformatie te verkrijgen en er zal geen enkele informatie bijgehouden worden behalve diegene nodig voor de administratie van de webserver. Alle persoonlijke informatie meedegedeeld in het antwoordformulier zal enkel bijgehouden worden om ons toe te laten uw vragen te beantwoorden. De informatie zal niet gebruikt worden voor andere doeleinden en niet doorgegeven worden aan andere organisaties.